FESTOOL D 12X750/22 BU DOMINO deuvelstokken beuken (22 st.) - 498688
 71,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
doos
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Bezorging door DHL
Professionele beukenhouten DOMINO deuvels
Productomschrijving
Stabiel. Stabieler. DOMINO.
  • Standaard product kan individueel op de vereiste deuvellengte worden gezaagd
  • Door de zijdelingse langsgroeven kan overtollige lijm naar buiten komen
  • 100 % draaiveilig al vanaf de eerste DOMINO deuvel
Geschikt voor
  • DOMINO-verbindingen waarbij een speciale deuvellengte nodig is
  • Stabiele verbindingen in massief hout en plaatmateriaal
  • Meubel-, stand- en winkelbouw
  • Voor DF 700
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 750 mm
  • Materiaal: Beuk
  • Domino steen: Ja
  • Dikte: 12 mm
  • Aantal per box: 22
  • Product Range: Festool Domino
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549171059
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 498688
Lengte
750 mm
Materiaal
Beuk
Domino steen
Ja
Dikte
12 mm
Aantal per box
22
Afmetingen
12.00 x 750.00 x 25.90 mm